Over ons

Ons bedrijf

Lucodex is één van de marktleiders in de Belux als distributeur van verschillende merken in Audio Video producten en accessoires.

Wij bieden onze handelaars een totaal oplossing met o.a. : Flatscreensteunen, AV meubelen, projectoren, professionele monitors en touchscreens, projectieschermen, afstandsbedieningen, draadloze AV signaaldistributie, luidsprekers, radio’s, dockingstations, AV/PC kabels en nog veel meer.

  • Producten van topkwaliteit
  • Beste klantenservice

Medewerkers

GENERAL MANAGER:

Kim Aerts
kimaerts@lucodex.be


MARKETING, KEY ACCOUNTS :


Geoffrey de Wilde
geoffrey@lucodex.be
034449988


PRODUCT MANAGER, SUPPORT, PROFESSIONAL
:

Gunther Rillaerts
gunther@lucodex.be
034449985


WEBSITE
:

Gunther Rillaerts
gunther@lucodex.be 

SALES:

Oost-Vlaanderen, West-Vlaanderen + Vlaams-Brabant (regio Aalst)

Vertegenwoordiger:
Stefan Sergeys
stefan@lucodex.be
0473683089
Intern Contact:
Brigitte Vermeylen 
brigitte@lucodex.be
034449980

Antwerpen, Limburg + Vlaams-Brabant (regio Leuven)

Vertegenwoordiger:
Paul Maes
paul@lucodex.be
0476481537
Intern Contact:
Jos Van Bakel
jos@lucodex.be
034449981

Sector Brussel, Wallonië en Luxemburg

Vertegenwoordiger:
Carl Michel
carl@lucodex.be
0478451625
Intern Contact:
Brigitte Vermeylen
brigitte@lucodex.be
034449980